اختراع جالب پدر و پسر در برداشت عسل

این سیستم به افراد اجازه می دهد از عسل لذت ببرند بدون اینکه مجبور باشند خودشان با زنبورها دست و پنجه نرم کنند.

اختراع جالب پدر و پسر در برداشت عسل

به گزارش ” عسل نما ” سال گذشته، پدر و پسر، استوارت و سیدار اندرسون «Flow Hive» را معرفی کردند، یک روش انقلابی برای برداشت از کندوهای عسل.در این ایده به طور ویژه از فریم های لانه زنبوری و سیستم شیرآب استفاده می شود تا عسل را به راحتی از یک شیر استخراج کند بدون اینکه مزاحم زنبورها شود. (برخلاف روش های سنتی)

آن ها کارشان را از طریق یک کمپین ایندیگوگو راه اندازی کردند و سرمایه گذاری روی این پروژه کاملا موفقیت آمیز بود، آن ها ۷۰ هزار دلار برای شروع پروژه شان نیاز داشتند اما بعد از ۱۵ دقیقه قرار دادن طرحشان روی سایت توانستند ۲۵۰ هزار دلار به دست آورند.
در پایان روز بودجه آن ها بیش از یک میلیون دلار افزایش یافت و رکورد سریعترین پروژه ایندیگوگو برای رسیدن به این مبلغ سرمایه گذاری شکسته شد.

این سیستم به افراد اجازه می دهد از عسل لذت ببرند بدون اینکه مجبور باشند خودشان با زنبورها دست و پنجه نرم کنند. این قاب های منحصربفرد بسیار هوشمند هستند و از سلول های لانه زنبوری تشکیل شده اند که تا حدی شکل گرفته اند.

حشرات با موم خود شانه را کامل می کنند و هنگامی که شیر خارجی باز می شود، عسل به آرامی جریان می یابد و از کندو خارج می شود. هنگامی که شهد خارج می شود، شیر دوباره بسته می شود، فریم تنظیم می شود و  فرآیند از نو آغاز می شود.

تا پایان این ماه کسانی که در سرمایه گذاری اولیه شرکت کرده بودند حدود ۳۸۰۰۰ کندو دریافت خواهند کرد و آن هایی که دوره اول سرمایه گذاری را از دست دادند می توانند سیستم هایشان را از طریق فروشگاه آنلاین خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *