پوست خود را با عسل لایه ‌برداری کنید

عسل به جای محصولات لایه ‌بردارهای یک گزینه طبیعی و به صرفه تر است که باعث می‌شود پوست شما کاملا از سلول های مرده تمیز شود.

پوست خود را با عسل لایه ‌برداری کنید

روزانه تعداد بسیار زیادی از سلول ها در سطح پوست می میرند و روی پوست تجمع می یابند. در واقع همین سلول های مرده هستند که روی پوستتان حالت خشکی و خارش ایجاد می کنند و دشمن اصلی یک پوست زیبا و شفاف هستند.

می توانید با استفاده از عسل پوست را لایه برداری کنید و با آبرسانی سلول های جدید، به بازسازی و جوانسازی آن کمک خواهید کرد.

بهترین عسل برای لایه برداری، عسل شکرک زده است. در واقع تنها عسل طبیعی شکرک می زند و می توانید مقداری از آن را داخل یخچال نگهداری کنید و پس از ۲ الی ۳ روز شکرک می زند.

عسلی که شکرک می زند به دلیل دانه های ریز شکر مانندی که دارد، مثل یک لایه بردار عمل می‌کند و از بسیاری از نمونه‌ها مصنوعی لایه بردار اثر بخش ‌تر است.

از اسکراب طبیعی عسل می‌توانید به صورت روزانه مورد استفاده قرار بدید. اما خوب است قبل از مصرف با حوله تمیز و خشک کمی پوست خود را گرم کنید، سپس مقداری عسل را روی انگشت قرار داده و با زدن انگشتان به هم، عسل را کمی گرم کنید و به صورت دورانی روی پوست به خوبی ماساژ دهید بعد از گذشت ۱۵ دقیقه پوست را بشویید.

پوست خود را با عسل لایه ‌برداری کنید

پوست خود را با عسل لایه ‌برداری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *