جوش و آکنه صورت را با عسل برطرف کنید

عسل داراری خاصیت آنتی اکسیدان است، این ماده باعث می شود تا تمامی ناخالصی ها پوست صورت برطرف شود.

جوش و آکنه صورت را با عسل برطرف کنید

عسل داراری خاصیت آنتی اکسیدان است، این ماده باعث می شود تا تمامی ناخالصی ها پوست برطرف شود.

به گزارش” عسل نما ” اگر مایلید پوست صورتتان را با مواد طبیعی درخشان کنید و لطافت خاصی به آنها بدهید توصیه می کنیم از عسل استفاده کنید این ماده پرخاصیت می تواند تاثیرات زیادی روی نرم شدن پوست و همچنین درمان جوش و آکنه صورت بگذارد.

خواص معجزه‌ آسای عسل بر پوست

داشتن پوستی زیبا، شفاف و صاف آرزوی هر فردی است و داشتن چنین پوستی راحت نیست. راه‌حل مشکل بسیاری از زنان که مدام از مشکلات پوستی همچون آکنه رنج می‌برند عسل است. آن‌ها باید به‌جای صابون صورتشان را با عسل بشویند. متخصصان زیبایی نیز خواص معجزه‌آسای عسل را بر پوست تایید می‌کنند.

شوینده‌های صورت همچون صابون و شامپو بدن به علت داشتن مواد شیمیایی می‌تواند پوست را خشک کند و به آن آسیب برساند. برخلاف شوینده‌های شیمیایی، عسل که سرشار از آنتی‌اکسیدان است، می‌تواند به‌ راحتی ناخالصی‌های پوست را برطرف کند و میزان PH بدن را تنظیم کند.

اما چطور می‌توانیم صورتمان را با عسل بشوییم؟

برای این کار می‌توانید یک شیشه عسل را در سرویس بهداشتی خود قرار دهید و هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید یک قاشق سوپ‌خوری عسل را با کمی آب ترکیب کنید تا کمی رقیق شود و آن را به صورت خود بمالید و ۱ تا ۲ دقیقه صبر کنید سپس صورتتان را با آب خالی بشویید.

اگر عجله ندارید می‌توانید ۱۰ تا ۲۰ دقیقه آن را بر روی پوست خود بگذارید. بعد از شست‌وشو با آب آن را خشک کنید و اگر خواستید به آن نرم‌کننده بزنید. همین کار را می‌توانید در عصر نیز انجام دهید. بعد از یک هفته اثرهای معجزه‌آسای آن را مشاهده خواهید کرد و دیگر اثری از آکنه و جوش نخواهد بود.

مالیدن عسل روی پوست Rubbing honey on the skin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *