ضمانت خرید

ضمانت خرید

 

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در “فروشگاه یه بال” ، دارای بهترین کیفیت نسبت به سایر عسل هایی که در فروشگاههای دیگر عرضه می شود.

اگر پس از خرید از “فروشگاه یه بال”، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت شرایط زیر را مد نظر قرار دهید:

۱ – محصول طبیعی: از آنجایی که همه محصولاتی که در فروشگاه یه بال عرضه می شود، توسط سازمان، معدن و تجارت استان و اتحادیه زنبوردان، اداره استاندارد، دامپزشکی تایید شده، بنابراین خرید شما از یک فروشگاه دیگر ممکن است، محصول طبیعی نبوده و چه بسا تقلبی هم باشد، موضوعی که این روزها در بازار عسل به فور دیده می شود.

۲-  گارانتی اصل: اگر محصولی می شناسید که قیمت پایین تر از این فروشگاه “یه بال” را تعیین کرده، به گارانتی و خدمات پس از فروش آن دقت داشته باشید. زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

۳- گواهی آزمایشگاه: بخشی از هزینه های احتمالی ممکن به خاطر تاییدیه محصول عسل از آزمایشگاه باشد. این گواهی برای صحت از طبیعی بودن، سالم بودن و تاریخ انقضاء و…. محصولات دریافت می شود.

۴- بسته بندی: ممکن است بخشی از اختلاف قیمت محصولات فروشگاه یه بال بخاطر بسته بندی و ارسال برای مشتریان باشد.

 

yebal.ir 54